Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Чиркова Ірина Анатоліївна

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту

Опис повноважень

 1. Бере участь в розробці структури методичної роботи в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді, створенні методичної ради
 2. Бере участь у плануванні, організації та здійсненні навчально-методичної роботи різних видів і форм, спрямованої на підвищення професіоналізму, педагогічної майстерності педагогічних працівників.
 3. Організовує і проводить методичні заходи, спрямовані на підвищення професійної майстерності керівників та педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, надає методичну допомогу з впровадження нових педагогічних ідей, досягнень науки, передового педагогічного досвіду, сучасних освітніх технологій.
 4. Контролює виконання державного стандарту дошкільної освіти, якість навчальних занять, виконання навчальних планів і програм всіма закладами дошкільної освіти, розташованими на території Старосалтівської селищної ради.
 5. Бере участь у розробці навчальних планів, програм, посібників, методичних рекомендацій, доборі педагогічних кадрів для дошкільних навчальних закладів Старосалтівської селищної ради.
 6. Готує проекти рішень про закріплення за закладами освіти території обов’язкового обслуговування дітей шкільного та дошкільного віку; ведення обліку дітей шкільного та дошкільного віку, контролює виконання вимог щодо охоплення дітей загальною середньою та дошкільною освітою.
 7. Організовує та координує роботу з питань оздоровлення дітей у навчальних закладах громади.
 8. Контролює й координує здійснення виховної роботи в закладах освіти Старосалтівської ОТГ.
 9. Контролює й координує ведення гурткової роботи в закладах освіти Старосалтівської ОТГ.
 10. Удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитих та обдарованих дітей і молоді, сприяє підтримці їх розвитку.
 11. Взаємодіє з обласним науковим відділенням Малої академії наук України та іншими учнівськими товариствами, бере участь у проведенні олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт, турнірів тощо; організації підготовки команд та окремих учнів до участі їх у наступних етапах змагань
 12. Бере участь у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи зі сім'ями, дітьми і молоддю, зокрема забезпечення соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації.
 13. Здійснює заходи з питань соціально-правового захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
 14. Здійснює роботу щодо профілактики дитячого травматизму, попередження правопорушень, злочинності та запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності.
 15. Веде базу даних дітей пільгового контингенту, девіантної поведінки, дітей, які знаходяться на внутрішньо шкільному обліку та дітей, які перебувають на обліку ВКМСД.
 16. Готує статистичну та іншу звітність у межах своєї компетентності.
 17. Готує проекти наказів та розпоряджень відповідно до своїх повноважень.
 18. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, додержується педагогічної етики, пропагує здоровий спосіб життя.
 19. Постійно підвищує професійний рівень, педагогічну, методичну майстерність, загальну культуру.
 20. Сприяє набуттю вмінь, знань і навичок для належного виконання функцій; виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.
 21. Не допускає дій і вчинків, які можуть негативно вплинути на репутацію службовця місцевого самоврядування.
 22. Дотримується збереження матеріальних цінностей і документів.
 23. Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше